"Komin-Flex" sp. z o.o. 43-200 Pszczyna ul. Górnośląska 1 Sklep firmowy czynne: pon.-pt.: 8.00-16.00
  • Polski
  • English
  • Deutsch

Komin-Flex laureatem programu Konsumencki Lider Jakości 2017

kominflex

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny otrzymaliśmy w tym roku złote Godło w programie Konsumencki Lider Jakości 2017.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski, promocyjny program, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Konsumenci wybierają firmy i marki, które ich zdaniem są  Liderami. Biorą pod uwagę jakość usług, wielkość asortymentu i inne aspekty, które są dla nich istotne podczas dokonywania zakupu i wybierania konkretnej firmy. Badanie pozwala także wyróżnić produkty i usługi oraz zaobserwować zmieniające się trendy rynkowe. Otrzymane wyniki i ich analiza pozwala jednoznacznie wyłonić liderów jakości poszczególnych kategorii produktowych.
W badaniu przeprowadzonym w 2017r.  nasze systemy kominowe Komin-Flex otrzymały ponad 28% wszystkich  głosów w swojej kategorii plasując się tym samym na I miejscu.
 
Co sprawiło, że Komin-Flex został uznany za Lidera Jakości w kategorii „Systemy kominowe (stalowe)” i zdobył zaszczytne złote godło?
 
W uzasadnieniu swoich opinii Klienci podawali informacje, że systemy Komin-Flex to produkty, które cechują się:
•    Długoletnią gwarancją
•    Atrakcyjną ceną
•    Wysoką jakością

Laur programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ jest on odzwierciedleniem opinii naszych klientów i zarazem jest dla nas wyzwaniem do jeszcze większego wysiłku by rozwijać nasze produkty. Koncentrujemy się na tym, aby dostarczać konsumentom systemy kominowe bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz zapewniające sprawność instalacji spalinowej. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za to wyróżnienie. Dołożymy wszelkich starań by w dalszym ciągu spełniać ich oczekiwania.

Konsumencki Lider Jakości 2017 dzięki Waszym głosom!